Fotografi Per Åke Persson

Fotografi Per Åke Persson
Fotografi Per Åke Persson
Fotografi Per Åke Persson
Fotografi Per Åke Persson
Fotografi Per Åke Persson
Fotografi Per Åke Persson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Manhattan Beach", New York 2010, signerad samt à tergo numrerad 3/5, fotografi, C-print, ca 49x49,5

416080

2016-10-28