Orientaliskt måleri

Orientaliskt måleri
Orientaliskt måleri
Orientaliskt måleri
Orientaliskt måleri
Orientaliskt måleri
Orientaliskt måleri

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTALISKT MÅLERI, uppslag ur Liao Zhai (spökhistorier), tidigt 1900-tal, 25x40 cm

slitage, fläckar, mindre skador

416081

2016-11-01