Hasse Andersson oljemålning

Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HASSE ANDERSSON (1926-2003): Gås, signerad Hasse Andersson Skanör, olja på duk, 27x22 cm

416088

2016-10-28