Inge Schiöler 1962

Inge Schiöler 1962
Inge Schiöler 1962

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Månglitter, signerad och daterad Inge Schiöler 1962, pastell, ca 47x61 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

416092

2016-11-20