Bert-Håge Häverö motiv med Waxholm II
Vollendet
2016-10-28
416095
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Till Husarö", motiv med Waxholm II, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1971, olja på duk, ca 23x32 cm