Halsband

Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALSBAND, silver, Karl-Ingemar Johansson och Sven-Erik Högberg, Göteborg 1960-tal, längd 84 cm, vikt ca 120 g

Bruksslitage

416098

2016-11-02