Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALSBAND, silver, Karl-Ingemar Johansson och Sven-Erik Högberg, Göteborg 1960-tal, längd 84 cm, vikt ca 120 g
Bruksslitage
416098
2016-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här