Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÅSSNIPA, sterlingsilver, 1900-tal, otydliga stämplar, höjd 12, längd 24 cm, vikt ca 500 g
Smärre slitage
416101
2016-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här