Matsalsgrupp 13 dlr 1800-talets slut

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATSALSGRUPP, nyreränessans, 1800-talets slut, bestående av bord med 2 utdragsskivor, 12 stolar, ek, höjd 78, 138x105, totallängd 252, stolarnas sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

416104

2016-10-28