Skål silver

Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, silver, GAB, Stockholm 1920-tal, med glasinsats, höjd ca 20, diameter 25 cm, vikt exkl. insats ca 520 g

Livet med gravyr, insatsen med enstaka nagg, slitage

416130

2016-11-08