Marina målningar 1800-tal

Marina målningar 1800-tal
Marina målningar 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2), Marinmotiv, olja på duk respektive olja på pannå, ca 20x30 resp. 15x20 cm

Smärre repor

416147

2016-10-28