Skåp Boullearbete

Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete
Skåp Boullearbete

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, med stenskiva, 1800-talets mitt, boullearbete, med bronsbeslag, maskaroner, voluter,höjd 111, 144x50 cm

Skador, beslag saknas, stenskiva med nagg, del av bakben saknas

416176

2016-10-28