Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, med stenskiva, 1800-talets mitt, boullearbete, med bronsbeslag, maskaroner, voluter,höjd 111, 144x50 cm
Skador, beslag saknas, stenskiva med nagg, del av bakben saknas
416176
2016-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här