Tolilettebord Karl Johan
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOILETTEBORD, 1800-takets början, Karl Johan, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, dekrodelar i ben, peltaformad pelarfot, total höjd 136, 89x41 cm
Sprickor, smärre fanérskador o fanérbortfall, en benknopp saknas
416178
2016-10-28