Tolilettebord Karl Johan

Tolilettebord Karl Johan
Tolilettebord Karl Johan
Tolilettebord Karl Johan
Tolilettebord Karl Johan
Tolilettebord Karl Johan
Tolilettebord Karl Johan
Tolilettebord Karl Johan
Tolilettebord Karl Johan

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOILETTEBORD, 1800-takets början, Karl Johan, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, dekrodelar i ben, peltaformad pelarfot, total höjd 136, 89x41 cm

Sprickor, smärre fanérskador o fanérbortfall, en benknopp saknas

416178

2016-10-28