Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPELBORD, 1800-talets mitt, boullearbete, belag i brons, delvis textilkläddskiva, höjd ca 72, 86x43 cm
Slitage, fanerskador, delvis skadad och beslag saknas delvis
416179
2016-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här