Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPELBORD, 1800-talets mitt, boullearbete, belag i brons, delvis textilkläddskiva, höjd ca 72, 86x43 cm

Slitage, fanerskador, delvis skadad och beslag saknas delvis

416179

2016-10-28