Shirvan

Shirvan
Shirvan
Shirvan
Shirvan

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Shirvan, antik, daterad, medaljonger på blå botten, ca 318x157 cm

Skador, slitage, lagningar

416189

2016-11-08