Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
LJUSLAMPETTER, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, med prismor, stomme i mässing, för två ljus vardera, höjd 42 cm
Bruksslitage
416191
2016-10-31