Ljuslampetter gustavianska

Ljuslampetter gustavianska
Ljuslampetter gustavianska
Ljuslampetter gustavianska
Ljuslampetter gustavianska

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

LJUSLAMPETTER, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, med prismor, stomme i mässing, för två ljus vardera, höjd 42 cm

Bruksslitage

416191

2016-10-31