Matsalsbord England

Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSBORD, England, fanérad i mahogny, skiva 1800-tal med senare pelarfötter, med fotaslut i form av tassar, på hjul, höjd ca 74 cm, 110x122 cm, 3 iläggsskivor vara 2 st 63, samt en med sargkant 54 cm

Slitage, repor, fläckar, fanerskador, renoverat och kompletterat

416195

2016-10-28