Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSPENDYL, empire, förgylld brons, emaljerad urtavla med romerska siffror, dekor av bacchusfigur, höjd ca 50, 35x15 cm

Urtavla med smärre skador, nyckel o pendel saknas

416197

2016-10-28