Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSPENDYL, empire, förgylld brons, emaljerad urtavla med romerska siffror, dekor av bacchusfigur, höjd ca 50, 35x15 cm
Urtavla med smärre skador, nyckel o pendel saknas
416197
2016-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här