Kandelabrar 1800-tal senempire
Klubbat för:
8 600 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, senempire, för 4 ljus vardera, patinerad och förgylld brons, sockel och del av fot i sten, höjd ca 68 cm
Zustandsbeschreibung
En kandelaber ngt sned, smärre nagg, en dekordel saknas
416200
2016-10-28