Kandelabrar 1800-tal senempire

Klubbat för:

8 600 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, senempire, för 4 ljus vardera, patinerad och förgylld brons, sockel och del av fot i sten, höjd ca 68 cm

Zustandsbeschreibung

En kandelaber ngt sned, smärre nagg, en dekordel saknas

416200

2016-10-28