Skulptur 1800-talets slut

Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut
Skulptur 1800-talets slut

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, 1800-talets slut, alabaster, sittande modell, sockel i patinerad metall, total höjd ca 43 cm

Lagningar

416204

2016-10-26