Brickbord 1800-tal

Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med löstagbar bricka i målad plåt, 1800-talets andra hälft, svartmålad med gulddekor, benställning med svarvad ben, höjd ca 71, 77x56 cm

Slitage

416225

2016-10-29