Piedestaler nyrenässans

Piedestaler nyrenässans
Piedestaler nyrenässans
Piedestaler nyrenässans
Piedestaler nyrenässans
Piedestaler nyrenässans
Piedestaler nyrenässans
Piedestaler nyrenässans
Piedestaler nyrenässans

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1800-talets andra hälft, bronserad och bemålad metall, nyrenässans, vardera höjd ca 102 cm

Smärre skador

416236

2016-10-29