Skål biskviporslin

Skål biskviporslin
Skål biskviporslin
Skål biskviporslin
Skål biskviporslin
Skål biskviporslin
Skål biskviporslin
Skål biskviporslin
Skål biskviporslin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, på fot, biskviporslin/ porslin, omkring 1900, polykromt bemålad, kvinnofigur, höjd ca 52, diameter 29 cm

Skador, lagningar

416240

2016-10-29