Drinkset whiskey Italien

Drinkset whiskey Italien
Drinkset whiskey Italien
Drinkset whiskey Italien
Drinkset whiskey Italien
Drinkset whiskey Italien
Drinkset whiskey Italien
Drinkset whiskey Italien
Drinkset whiskey Italien

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRINKSET, läder och glas, 1900-talets andra hälft, för whiskey bestående av 6 st glas, whiskeyflaska samt schatull, märkt "Made in Italy", höjd 35, 23x38 cm

Smärre slitage

416242

2016-10-29