Skål 1900-talets första hälft

Skål 1900-talets första hälft
Skål 1900-talets första hälft
Skål 1900-talets första hälft
Skål 1900-talets första hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, på fot, klarglas/ frostat glas, 1900-talets första hälft, foten i form delfin, höjd ca 30, skålens diameter 31 cm

Skålen med nagg, skål o fot ej sammanfogade

416243

2016-10-29