Carl Brandt

Carl Brandt
Carl Brandt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): Landskapsmotiv, signerad och daterad Brandt 1900, pastell, ca 70X90 cm

Hål

416249

2016-10-29