Eigin matservis 25 dlr

Eigin matservis 25 dlr
Eigin matservis 25 dlr
Eigin matservis 25 dlr
Eigin matservis 25 dlr
Eigin matservis 25 dlr
Eigin matservis 25 dlr
Eigin matservis 25 dlr
Eigin matservis 25 dlr

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EIGIN, matservis, 19 dlr, inköpta på Svenskt Tenn, bestående av: 9 mattallrikar, 9 förrättstallrikar, salladsskål, diameter ca 26-30 cm, 18 gröna assietter + 7 små skålar + 10 djupa tallrikar av annat märke men liknande färg medföljer

Smärre krackeleringar, en tallrik med nagg

416257

2016-10-29