Eigin matservis 25 dlr
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EIGIN, matservis, 19 dlr, inköpta på Svenskt Tenn, bestående av: 9 mattallrikar, 9 förrättstallrikar, salladsskål, diameter ca 26-30 cm, 18 gröna assietter + 7 små skålar + 10 djupa tallrikar av annat märke men liknande färg medföljer
Smärre krackeleringar, en tallrik med nagg
416257
2016-10-29