Albert Johansson olja ca 92x122 signerad

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Komposition, signerad Albert Johansson, olja på pannå, 92 x 122 cm

416258

2016-10-30