Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, Carl Löving & Söner, 1900-tal, fanérad i flera träslag med intarsia, beslag och draghandtag i mässing, höjd 85, 117x50 cm,
Bruksslitage
416270
2016-10-30