Byrå gustaviansk stil, Carl Löving & Söner

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, Carl Löving & Söner, 1900-tal, fanérad i flera träslag med intarsia, beslag och draghandtag i mässing, höjd 85, 117x50 cm,

Bruksslitage

416270

2016-10-30