Konsolbord 1800-tal empire

Konsolbord 1800-tal empire
Konsolbord 1800-tal empire
Konsolbord 1800-tal empire
Konsolbord 1800-tal empire
Konsolbord 1800-tal empire
Konsolbord 1800-tal empire
Konsolbord 1800-tal empire
Konsolbord 1800-tal empire
Konsolbord 1800-tal empire
Konsolbord 1800-tal empire
Konsolbord 1800-tal empire
Konsolbord 1800-tal empire

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-tal, empire, med stenskiva, bemålad, skuren dekor och pastellage, höjd ca 78, 94x46 cm

Renoverat, slitage

416298

2016-10-29