Karmstolar
2016-10-29
416303
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KARMSTOLAR 1 par, Louis XV, 1700-tal, skuren valnöt, sitthöjd 43 cm
lagningar, kompletterningar, maskstungen