Badkarssoffa 1700-tal

Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BADKARSSOFFA, Louis XV, 1700-tal, skuren valnöt, längd 200,

förlängda ben, skador, maskstungen, lagningar

416305

2016-10-29