Kassakista barockstil
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KASSAKISTA, 1800-tal, barockstil, fanérad i valnöt, svärtade detaljer, kulfötter, med tre individuella lås, inredd med läddika och lönnfack, höjd ca 42, 67x44 cm, 3 nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
En lös listdel medföljer, smärre ytskador och sprickor
416314
2016-10-29