Kassakista barockstil

Kassakista barockstil
Kassakista barockstil
Kassakista barockstil
Kassakista barockstil
Kassakista barockstil
Kassakista barockstil
Kassakista barockstil
Kassakista barockstil
Kassakista barockstil
Kassakista barockstil

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KASSAKISTA, 1800-tal, barockstil, fanérad i valnöt, svärtade detaljer, kulfötter, med tre individuella lås, inredd med läddika och lönnfack, höjd ca 42, 67x44 cm, 3 nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

En lös listdel medföljer, smärre ytskador och sprickor

416314

2016-10-29