Lennart Aschenbrenner

Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Herrsko med cocktailglas, signerad och daterad Aschenbrenner -99, 145/180, serigrafi, bladmått ca 57x76 cm

416315

2016-10-29