Benno Artz

Benno Artz
Benno Artz
Benno Artz
Benno Artz
Benno Artz
Benno Artz

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Vårkänslor", signerad och daterad Benno Artz -015, akryl på duk, ca 100x70 cm

416329

2016-10-29