Benno Arzt oljemålning

Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Tulips", signerad och daterad Benno Artz -014, akryl på duk, ca 50x60 cm

416332

2016-10-29