Horstmann Pluslite Industridesign

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, 1930-tal, England, Horstmann Pluslite, svart, med forstoringsglas, justerbar, höjd ca 48 cm

Bruksslitage, ytskador

416338

2016-10-30