Palmbladsbok

Palmbladsbok
Palmbladsbok
Palmbladsbok
Palmbladsbok
Palmbladsbok
Palmbladsbok

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALMBLADSBOK, 1800/1900-tal, papper gjorda av palmblad, buddhistisk textinnehåll, sannolikt Ceylon, längd ca 54 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

416344

2016-10-29