Sakral skulptur

Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAKRAL SKULPTUR, 1800-tal, skuret och förgyllt trä, höjd ca 27 cm

Attrbut saknas, sprickor och skador, lagning

416351

2016-10-29