Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 2 lådor, fanerad i mahogny med flera träslag, underrede i betsad bok, mässingsbeslag, stenskiva,höjd ca 68,5 , 68 x 40,5 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

416352

2016-10-29