Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 2 lådor, fanerad i mahogny med flera träslag, underrede i betsad bok, mässingsbeslag, stenskiva,höjd ca 68,5 , 68 x 40,5 cm
Bruksslitage, nyckel saknas
416352
2016-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här