Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, LOuis XVI-stil, patinerad och förgylld metall, total höjd ca 163 cm
416382
2016-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här