Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TURE MALMBERG (Åland, 1894-1968): Motiv från Mariehamn, signerad och daterad T. Malmberg 1954, olja på duk, 55x46 cm
416400
2016-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här