Ture Malmberg - Motiv från Åland

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TURE MALMBERG (Åland, 1894-1968): Motiv från Mariehamn, signerad och daterad T. Malmberg 1954, olja på duk, 55x46 cm

416400

2016-10-29