Moretti skulptur

Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Skulptur, liggande kvinna, signerad, lergods, signerad och daterad A. Moretti 1937, längd ca 26 cm

416407

2016-10-29