Alfred Wetterström akvarell

Alfred Wetterström akvarell
Alfred Wetterström akvarell
Alfred Wetterström akvarell
Alfred Wetterström akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED WETTERSTRÖM (Sverige, 1900-tal): Kastellholmen, signerad och daterad Alf Wetterstöm 23, akvarell, ca 27x42 cm

416413

2016-10-29