Väggspegel barockstil

Väggspegel barockstil
Väggspegel barockstil
Väggspegel barockstil
Väggspegel barockstil
Väggspegel barockstil
Väggspegel barockstil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets första hälft, barockstil, fasettslipat glas, förgylld metall, ca 115x70 cm

Lös dekordel medföljer, finns att avhämta vid utlämningen

416415

2016-10-29