Tavla Rosenthal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAVLA, med monterad porslinsplakett, Rosenthal, efter Fragonard, handmålad, 1900-tal, a tergo märkt "Der Brief von Fragonard 1732-1806", Classic rose Rosenthal, 37 x 32 cm
Ram med skador
416419
2016-10-29