Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STEIFF, nallar, 2 st , 1920-tal, den ena med knapp i örat, höjd ca 33 cm
Bruksslitage, nötta partier
416443
2016-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här