Sklål på fot glas och nysilver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL PÅ FOT, 1900-talets början, slipad glasskål med fot i nysilver, höjd ca 25x26 cm

Moindre nagg

416454

2016-10-29