Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRITZ AHLGRENSSON (1838-1902): ´´Nattlig utsikt mot Fjällbacka gamla fyr i Bohuslän på västkusten´´, signerad och daterad 1897, olja på duk, ca 41x72 cm
Hål i duken
416479
2016-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här